А можна «контент на місяць»?

А можна «контент на місяць»?

А можна «контент на місяць»?

966

Кожен клієнт хоче «універсальну сумочку», яка б підходила до будь-якого образу, іншими словами, на кожен день. У вас є універсальні/базові речі, які використовуєте у повсякденному житті? Впевнена більш ніж на 100% – є! Ось про таку «універсальну сумочку» ми сьогодні і поговоримо.

Не секрет, що успішність бізнесу і особистості залежить від власного позиціонування, іміджу та стилю. Зокрема, від соц. мереж, оскільки в більшості про Ваш продукт/проєкт/особистість дізнаються саме з Ваших сторінок. Тому ми придумали таку собі «універсальну сумочку» – послугу «контент на місяць».

«У мене немає потрібного фото/відео…», «нічого не виходить… стиль всюди різний…!», «от завтра/потім/з понеділка зроблю». Я часто чую ці слова як виправдання. От що, а адвокатами для себе ми стали хорошими. Якщо все це про Вас – не хвилюйтесь, Ви не перші і не останні. Я теж так робила. Але зараз вибираю успішність свого проєкту, своєї команди та розвиток кожного дня. Навіть в період карантину та пандемії.

Послуга «контент на місяць» містить в собі 30+ шт. фотографій в одному стилі різних продуктів та 10 шт. відео хронометражем 15-30с. Уже чую запитання «А можна тільки фото чи відео?» – можна! Тільки це не так ефективно, як комплексно. Часто для того, щоб купити товар мало лише однієї фотографії, потрібен відеоогляд. Теж саме зі стравою, іграшкою, платтям, новою комп’ютерною грою, студією і т.д. Та навпаки, фото можна збільшити і детально роздивитись, не нажимаючи кожної секунди на паузу. У всьому є свої переваги і недоліки, потрібно лише вміло це використовувати.

Такий проєкт створюється впродовж 7-14 днів. Але буває замовнику необхідно «на вчора» – тоді створюємо швидше. Кілька днів підготовки до зйомки проєкту, знімальний день та кілька днів постмонтажу. За такий короткий період Ви позбавляєтесь проблем і щоденних відмовок про не виконане завдання чи невідповідний Вашому іміджу фото-, чи відеконтент.

Чому я називаю цю послугу «універсальна сумочка»? Останню ви використовуєте щодня. Наш контент Ви теж використовуватимете щодня. Він буде приносити Вам більшу активність/лояльність/зацікавлення аудиторії та бажаний результат. Правда мало створити хороший контент. Стикаюсь і з тим, що замовники не вміють використовувати його. І в такий момент може закрастись думка – «а може це не так і потрібно?». Думка є хибною. Всі ми любимо очима, а не лише чоловіки. І як би не було, спершу дивимось на обгортку, а потім на те, що всередині. Спершу клієнт дивиться на візуал, і лише якщо він викличе у нього якісь емоції, він захоче дізнатись, а що ж там всередині, і почне читати пости, спілкуватись у месенджерах. І тут уже все залежатиме від Вашої команди та вміння комунікації.

Не буває ідеального секрету успіху. У кожної компанії це щоденна боротьба з самим собою, і тільки потім – із конкурентами. Якщо Ви готові змінювати і удосконалювати свою справу – ми готові бути вкладом і частиною Вас. Адже нам важливий Ваш успіх, Ваш результат. Команда студії «L.A. production» як завжди 24/7. Телефонуйте, залишайте заявки на сайті чи в соц.мережах і ми з радістю створимо для Вас успішний працюючий контент.

Create your success!

З повагою, Ваш продюсер