Сертифікати

ДАРУЙ ЕМОЦІЇ, ДАРУЙ СВЯТО

Ми за креативні подарунки! Ми за подаровані емоції! Погодьтесь, найбільше запам’ятовуються емоції, які отримані в Той самий значимий день. І лише потім – речі. А що є кращим, ніж емоції, які зафіксовані в часі? Пропонуємо Вам наші креативні Подарункові сертифікати, які стануть приємним сюрпризом для дівчат/жінок (будь-якого віку), хлопців/чоловіків (будь-якого віку), сімейних пар, дітей, та навіть бізнес партнерів.

ВИДИ ПОСЛУГ, ЯКІ ВИ ДАРУЄТЕ
ВИДИ ПОСЛУГ, ЯКІ ВИ ДАРУЄТЕ

Ми розробили декілька пакетів, аби кожен зміг обрати свій подарунок до душі. При виборі фотозйомки, пропонуємо одну із її видів: Fashion фотосесію, дитячу фотосесію, сімейну фотосесію, Love Story, портретну фотосесію, бізнес фотосесію, фотосесію для бренда та інші. А при виборі відеозйомки – створення візитки актора, Fashion історії, Love Story, контенту для соц.мереж/YouTube, аерозйомки та інші. 

Натискайте «замовити сертифікат» та залишайте свої контакти. Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з Вами та допоможе з вибором!

Даруй приємні емоції - обирай свій пакет

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Фотозйомка

ПАКЕТ «БАЗОВИЙ»
ПАКЕТ «БАЗОВИЙ»

Тривалість фотозйомки:
1 год

Результат:
20 фото з обробкою, ретушуванням та корекцією кольору;
Весь вдалий матеріал в кольорокорекції.

Місце проведення:
на відкритих локаціях

Вартість: 3 000 грн
ПАКЕТ «СТАНДАРТ»
ПАКЕТ «СТАНДАРТ»

Тривалість фотозйомки:
2 год

Результат:
30 фото з обробкою, ретушуванням та корекцією кольору;
Весь вдалий матеріал в кольорокорекції.

Місце проведення:
студія/на відкритих локаціях

Вартість: 6 000 грн
ПАКЕТ «ПРЕМІУМ»
ПАКЕТ «ПРЕМІУМ»

Тривалість фотозйомки:
4 год

Результат:
40 фото з обробкою, ретушуванням та корекцією кольору;
Весь вдалий матеріал в кольорокорекції.

Місце проведення:
студія/на відкритих локаціях

Входить:
2 образи (візаж,укладка)

Вартість: 12 000 грн
ПАКЕТ «ІНДИВІДУАЛЬНИЙ»
ПАКЕТ «ІНДИВІДУАЛЬНИЙ»

При замовленні даного сертифікату Ви обираєте, що буде входити в цей пакет, а саме: тип фотозйомки чи відеозйомки, бажаний результат, тривалість проведення емоцій, наявність чи відсутність візажиста/стиліста, місце проведення послуги та інші деталі та побажання. Пакет «Індивідуальний» буде хорошим подарунком для бізнес-партнерів. Можна подарувати на вибір корпоративну фотозйомку, фотозйомку для бренда, створення контенту на місяць, створення промо відео кампанії чи просто індивідуальну фотозйомку «Все включено». Чекаємо Вашої заявки, або дзвінка. Натискайте «замовити сертифікат» і ми допоможемо підібрати Ваш індивідуальний подарунок.

Замовити

Створимо щасливий день

КОМУ ПОДАРУВАТИ

Рідним та коханим
Друзям та близьким
Колегам та бізнес-партнерам

КРОКИ РЕАЛІЗАЦІЇ СЕРТИФІКАТА
КРОКИ РЕАЛІЗАЦІЇ СЕРТИФІКАТА

Обирайте один із чотирьох запропонованих варіантів сертифіката, натискайте «замовити сертифікат». Після підтвердження замовлення – оплачуєте подарунок і даруєте його власнику. Приємного святкування та емоцій!

Якщо ж Ви стали власником нашого подарункового сертифікату, ми вітаємо Вас та очікуємо знайомства! Зателефонуйте нам та активуйте сертифікат, вказавши номер сертифікату та дату його видачі. Узгоджуємо зручні дату та час, визначаємо деталі зйомки, якого типу фото-, відеозйомка Вам більше до душі. Обираємо місце проведення зйомки. Якщо у додатку вказано, що місцем проведення емоції є студія – ми пропонуємо на вибір декілька студій. На фото-, відеозйомку візьміть Ваші сертифікат та додаток.
Очікуємо знайомства з Вами!

Замовити сертифікат

Надішліть нам Вашу контактну інформацію і ми зв'яжемось із Вами, щоб обговорити деталі.