Ціни

ВІДЕОЗЙОМКА – від 300$
ВІДЕОЗЙОМКА – від 300$
Що впливає на вартість відеозйомки? Безперечно основою є ідея та Ваша мета. Далі ми формуємо, яка саме техніка нам необхідна для реалізації задуму, скільки днів триватиме знімання, хто задіяний із нашої команди. За необхідності актори, кастинг, певні локації. Визначаємо орієнтири постпродакшну, чи використовуємо ми графіку. І це лише деякі моменти, які впливають на вартість відеозйомки. Щоб дати Вам більш точну відповідь – залишайте нижче свій запит. Врахувавши Ваші побажання та орієнтири комфортного для Вас бюджету, ми визначимо вартість майбутнього проєкту.
ФОТОЗЙОМКА – від 100$
ФОТОЗЙОМКА – від 100$
Фотозйомка буває різною за своїм характером. Спершу ми визначаємо Вашу ціль і який результат Ви очікуєте отримати. Врахувавши всі побажання, підбираємо стиль, за потреби – студію, стилістів, необхідну команду. Розуміючи яка фотосесія Вам цікава (портретна, фудфото, фото інтер’єру, макрозйомка, фото бренду, продукції, фото для контенту), визначаємо точну вартість фотозйомки, дедлайни і кількість готових результатів. Будемо раді створити для Вас красивий працюючий візуал.
АНІМАЦІЙНЕ ВІДЕО – від 100$
АНІМАЦІЙНЕ ВІДЕО – від 100$
Вартість анімаційного відео формується від Вашої задачі, а саме – складності майбутньої графіки. Зрозуміло, якщо потрібно якесь коротке 30с відео із простою графікою, тоді воно не може коштувати дорого. А якщо ми говоримо про складну персонажну графіку, чи промальовану історію, на реалізацію якої потрібно тиждень, місяць, а то й декілька, тоді і вартість цієї роботи буде відповідною. Все залежить від Вашого запиту, цілі та очікуваного результату. Ми завжди лояльні до своїх замовників, тому готові відкрито обговорити той бюджет, який буде комфортним для обох сторін.

Команда «L.A. production» завжди лояльно ставиться до своїх замовників.
Опираючись на Ваші вподобання та побажання, визначимо вартість зйомки,
яка буде відповідати комфортному для вас бюджету.

Визначити вартість