Яка вартість відеозйомки?

Яка вартість відеозйомки?

Яка вартість відеозйомки?

1100

«Зйомка реклами коштує 200$» – ми можемо Так відповісти, але це обман. Чому? Давайте визначимо, що ж впливає на формування цін. І так, все починається з ідеї. Хоча ні, все починається із Вашого запиту, для чого Вам потрібен цей контент? І чим точніше Ви розповісте нам, тим якіснішим і більш дієвим буде кінцевий продукт. Ок, ми знаємо для чого це Вам, далі пропонуємо ідеї. Вони будуть різними – хорошими, професійними та якісними, не хвилюйтесь! Але є одна відмінність – Ваш бюджет, скільки коштів та часу ви готові вкласти у розвиток свого бізнесу.

Так від чого ж залежить вартість зйомки? Відповідь проста – від Вашого запиту. Все геніальне просто. Ідея, сценарій, підготовка, світло, техніка, актори, постпродакшн, і найважливіше – творча група. Над проектом 30с ролика можуть бути задіяні десятки професіоналів. І всі створюють і проживають Ваш відеоролик. До прикладу, визначили, що саме для Вашого відеоролика потрібно підібрати 100 осіб акторів, чи, можливо, певну зірку. Тоді в бюджет ми закладаємо етап кастингу. Або навпаки, щоб показати крутість Вашого продукту, не потрібно вигадувати «велосипед», буде доречною однокадрова зйомка. Так це ж круто! Бюджет такого ролика зовсім інший. Тому говорити просто так «на обум», ми вважаємо не правильним. Команда «L.A. Production» завжди на стороні нашого замовника. Адже ми прагнемо, аби Ви стали нашими друзями. І кінцевий результат Вас не просто задовольнив, а й більше – Ви згадаєте про нас, коли буде потрібно розповісти про крутість продукту Вашому товаришу партнеру чи просто знайомому.

Пишіть нам у зручний для Вас спосіб, телефонуйте, залишайте заявки – ми завжди з радістю визначимо для Вас найкращий спосіб підкреслити Вашу індивідуальність та який бюджет необхідний для цього.